Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezmiar olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.